< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

PIRMSSKOLA

Pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis”

Kontaktinformācija

Adrese: “Skola”, Zlēku pag., Ventspils novads, LV-3617,

vadītāja Dace Briža,
tālr. 25906206,
e-pasts: [email protected]

PAŠNOVĒRTĒJUMA ZIŅOJUMS
ATTĪSTĪBAS PLĀNS
NOLIKUMS

Darba laiks

Iestādes darba laiks no plkst. 7.30 līdz 18.00.

Zlēku PII “Rūķītis” īsteno pirmsskolas izglītības programmu, kods 01011111.
Drošā un sakārtotā vidē ir radīti apstākļi, lai mācību process būtu veiksmīgs un katrs izglītojamais un iestādē strādājošais justos labi. Mācību vide tiek regulāri atjaunota, uzlabota un papildināta.
Lai uzsāktu ieviest kompetenču pieeju izglītībā, 2018./19. mācību gadā grupās ir izveidoti aktivitāšu centri, kas dod iespēju izglītojamiem, patstāvīgi darbojoties, izzināt dažādas norises un pilnveidot pieredzi.

Iestādē darbojas logopēda kabinets, kurā bērni sadarbībā ar logopēdu uzlabo runas kvalitāti. Nodarbības notiek individuāli un nelielās apakšgrupās. Nodarbības finansē pašvaldība.

Pēcpusdienas cēlienā bērniem ir iespēja apmeklēt vizuālās mākslas pulciņa “Zīmulītis” un deju pulciņa nodarbības, kuras arī finansē pašvaldība.

Iestāde veido savas tradīcijas, izkopj tās, sekmē pirmsskolas darbinieku, bērnu un viņu vecāku lepnumu un piederību savai izglītības iestādei.

Mūsu tradīcijas

31. augusts – atvadas no vasaras, Ģimeņu sporta diena, Olimpiskā diena, Rudens ražas svētki un Mārtiņdiena, Latvijas dzimšanas diena,
Ziemassvētki maziem un darbiniekiem, Vecvecāku diena, Lieldienas, Sporta diena, Māmiņas diena, Izlaiduma grupas ekskursija un izlaidums.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm