< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Noslēgušās amatierteātru iestudējumu skates reģionos

Noslēgušās amatierteātru iestudējumu skates reģionos

2024-04-08, 14.11

Noslēgušās Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2023” reģionu skates. Laikā no 11. februāra līdz 30. martam žūrija izvērtēja 71 izrādi.

Žūrijas sastāvā darbojās teātra zinātniece Līga Ulberte, aktieris, scenogrāfs Andis Strods, aktieris, režisors Mārtiņš Gailis, režisors, drāmas terapeits Viesturs Roziņš, aktrise Sandija Dovgāne, dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, režisors Juris Jonelis, dramaturģe Aiva Birbele, režisore Paula Pļavniece, aktrise Karīna Tatārinova un aktieris, režisors, Latvijas Nacionālā kultūras centra amatierteātru nozares eksperts Jurģis Spulenieks. (Informācijas avots – Latvijas Nacionālais kultūras centrs)

Skatēs piedalījās arī divi amatierteātri no Ventspils novada – Zlēku amatierteātris “Margots” (ieguva 41 punktu un I pakāpi) un Puzes amatierteātris “Un tā tāļāk” (ieguva 31 punktu un III pakāpi). Lepojamies!

Skates rezultāti

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm