< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U12

Novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U12

2024-04-02, 10.22

Ugāles sporta centrā tika aizvadītas Ventspils novada atklātās sacensības vieglatlētikā U12 grupai. Sacensībās piedalījās ļoti kupls dalībnieku skaits – vairāk nekā 250 dalībnieku no Ventspils novada sporta skolas un ciemiņiem no Ventspils pilsētas, Talsiem, Tukuma, Jelgavas, Kuldīgas, Dienvidkurzemes, Liepājas un Vecumnieku sporta skolas.

Spēcīgā konkurencē novadniekiem gan izcīnītas godalgotas vietas, gan bija cīņa par augstām vietām, uzrādīti jauni personīgie rekordi.

Amanda Terēza Paipala – 2. vieta 60 m (rez. 9,40 sek.) un 2. vieta 150 m (rez. 25,15 sek.), (treneri A. Ziemele un A. Čaklis), Gatis Boitmanis – 2. vieta 600 m (rez. 2:09,28 sek.) un 6. vieta 150 m (treneri A. Gulbe un K. Gulbis), Gabriels Aleksins – 2. vieta 150 m (rez. 24,31 sek.) (treneris A. Matisons), Ralfs Juris Krilovskis – 3. vieta augstlēkšanā (rez. 1,15 m) un 6. vieta 60 m/b (treneris A. Paipals), Patriks Purviņš – 4. vieta 150 m (treneri A. Gulbe un K. Gulbis), Katrīna Bogdanova – 4. vieta 600 m (treneris A. Paipals), Edgars Vēbergs – 4. vieta 600 m (treneri A. Gulbe un K. Gulbis), Ronijs Zīle – 5. vieta 600 m (treneris A. Matisons), Niklāvs Fogels – 5. vieta augstlēkšanā (treneris A. Paipals),Emets Sloka – 6. vieta augstlēkšanā (treneris A. Paipals).

Tāpat sacensībās piedalījās un cīnījās Dāvids Aleksins, Elza Bergmane, Melānija Blūmentāle, Elīna Bože, Renārs Brošs, Miks Brūveris, Kristers Diedišķis, Lauris Dreibe, Megija Drieka, Viktorija Ernestovska, Niklāvs Fogels, Rūdolfs Gila, Marats Grants, Emīlija Grinberga, Karīna Heiberga, Marlēna Janovska, Rolands Jānis Jančuks, Markuss Jaunzems, Heidija Juškevica, Ēriks Roberts Kleinbergs, Niks Kostinjans, Nikola Krauze, Henrijs Matiass Krūmiņš, Uldis Krūze, Emīlija Malevica, Alise Matisone, Agate Misiņa, Patrīcija Picalcelma, Elza Birzenberga, Arnis Piuss, Una Katrīna Pūrīte, Evita Rozentāle, Kārlis Ernests Silarājs, Vanesa Vīgnere, Dace Zernevica, Ralfs Zernevics, Sandra Zālīte, Emīlija Ilze Ābola, Kristians Ģēģeris, Ralfs Šēniņš, Agate Misiņa, Sāra Gruntmane, Roberts Černajs, Una Katrīna Pūriņa, Krišjānis Grīnbergs, Matīss Glāziņš, Elizabete Penzejeva, Nellija Šiļina, Martins Rutkis, Evelīna Bertmane un Tomass Andrecs.

Visi rezultāti pieejami LVS mājaslapā:  https://athletics.lv/lv/event/39882/competitions.

Paldies treneriem par audzēkņu sagatavošanu, Ugāles sporta centram par uzņemšanu, tiesnešiem un tiesnešu palīgiem no Ugāles vidusskolas par sacensību tiesāšanu.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm