< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Zlēku kultūras namā notiks iedzīvotāju sapulce

Zlēku kultūras namā notiks iedzīvotāju sapulce

2024-03-20, 08.29

2024. gada 22. martā plkst. 14.00  Zlēku kultūras namā notiks iedzīvotāju sapulce, lai informētu par projektu “Pašvaldības publiskās ārtelpas attīstība un labiekārtošana pie mājas “Purenes” Zlēkās, Zlēku pagastā, Ventspils novadā”.

Lai piesaistītu finansējumu, Ventspils novada pašvaldība 2023. gadā projektu iesniedza izskatīšanai Centrālā finanšu un līgumu aģentūrā dalībai atklātā projektu iesniegumu konkursā specifiskā atbalsta mērķa 5.1.1.3. “Publiskās ārtelpas attīstība” ietvaros. Pēc izvērtēšanas projekta iesniegums ir apstiprināts ar nosacījumu.

Vairāk par konkursu: 5.1.1.3. Publiskās ārtelpas attīstība | Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (cfla.gov.lv)

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm