< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Seminārs “Uzņēmēju vēlās brokastis”

04 Apr

Seminārs “Uzņēmēju vēlās brokastis”

Ugāles tautas nams "Gaisma"
Ceturtdiena - 11:00

4. aprīlī plkst. 11.00 Ugāles tautas namā “Gaisma” sāksies otrais Ventspils novada uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs “Uzņēmēju vēlās brokastis”, kurš tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, inovācijām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

Seminārā piedalīsies savas jomas speciālisti, kā Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Inga Leja, SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis, LIAA pārstāvniecības Ventspilī vadītāja Liene Kataševska, Kurzemes tūrisma asociācijas izpilddirektore Jana Bergmane, par pārtikas informācijām stāstīs pārstāvis no LBTU pārtikas institūta, savukārt Ventspils novada pašvaldības aktualitātes ieskicēs Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste Dace Kolāte.

Pasākumu organizē Ventspils novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Semināru atklās Ventspils novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta un tūrisma jomas speciāliste Dace Kolāte un Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks investīciju un attīstības jautājumos Andis Zariņš.

Piedalīties pasākumā tiek aicināts ikviens Ventspils novada un valstspilsētas uzņēmējs un aktīvais iedzīvotājs. Pieteikšanās semināram līdz 2024. gada 2. aprīlim, aizpildot anketu: Pieteikšanās anketa

Semināra programma

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm