< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Par asenizācijas pakalpojumu nodrošināšanu Ventspils novada teritorijā

Par asenizācijas pakalpojumu nodrošināšanu Ventspils novada teritorijā

2024-05-02, 16.34

Ventspils novada domes 2024. gada 25. aprīļa sēdē (protokols Nr. 51, 2.§) apstiprināja decentralizēto kanalizācijas pakalpojuma izcenojumu, lai nodrošinātu pašvaldības sniegto pakalpojumu pieejamību Ventspils novada teritorijā decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu nodrošināšanai, nosakot to šādā apmērā:

Šī lēmuma norādītie decentralizētie kanalizācijas pakalpojuma izcenojumi tiek piemēroti no 2024. gada 1. maija.

No 2024. gada 1. maija spēku zaudē Ventspils novada domes 2011. gada 29. decembra lēmums (prot. Nr. 51, 10.§) “Par maksas pakalpojuma tarifa apstiprināšanu” un Ventspils novada domes 2013. gada 14. novembra lēmums (prot. Nr. 15, 14.§) “Par grozījumiem Ventspils novada domes 2011. gada 29. decembra lēmumā “Par maksas pakalpojuma tarifa apstiprināšanu””.

Par asenizācijas pakalpojumu nodrošināšanu Ventspils novada teritorijā

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm