< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicinām apmeklēt vingrošanas nodarbības pieaugušajiem

Aicinām apmeklēt vingrošanas nodarbības pieaugušajiem

2023-09-05, 16.21

Ventspils novada pašvaldība turpina Eiropas Sociālā fonda projekta “Sveiks un vesels Ventspils novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/054) aktivitāšu īstenošanu. No 2023. gada 13. septembra līdz 17. oktobrim Popes sporta angārā no plkst. 19.00 līdz 20.30 notiks vingrošanas nodarbības pieaugušajiem. Nodarbības vadīs biedrības “Triatlona klubs “Ventspils”” trenere Zane Boitmane-Priedēna. Tāpat vingrošanas nodarbības pieaugušajiem būs iespējams apmeklēt arī Zlēku kultūras namā no 2023. gada 14. septembra līdz 18. oktobrim no plkst. 18.00 līdz 19.30, kuras vadīs trenere Malda Ruņeniece.

Nodarbību mērķis – iemācīt ikvienu pareizi un veselībai noderīgi vingrināt ķermeni, t. sk. ar iesildīšanos pirms ikvienas nodarbības un arī pēc nodarbību pabeigšanas.

Aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un piedalīties vingrošanas nodarbībās!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm