Zoles turnīrā uzvar Užavas komanda

2023-03-20, 09.09

18. martā Popes kultūras namā norisinājās Ventspils novada atklātais turnīrs “Zole 2023”. Pasākuma kārtība: septiņas kārtas, spēle notiek ar pulēm un mazo zoli, cīņas gan individuālajā, gan komandu vērtējumā. Balvas saņēma pirmie seši labākie individuālajā vērtējumā un pirmās trīs komandas.

Turnīrā pieteicās 54 dalībnieki un deviņas komandas, no kurām pirmajā trijniekā ierindojās “Užava”, “Ugāle” un “Puze”. Savukārt individuālajā vērtējumā ir šāda aina: 1. Guntis Milbergs (Zūras), 2. Arvis Kņazs (Pope), 3. Zintis Rūde (Užava), 4. Gunārs Krukovskis (Ugāle), 5. Andris Kaģis (Zlēkas) un 6. Agris Magonīte (Užava).

Turnīru atbalstīja Ventspils novada pašvaldība, Popes pagasta pārvalde, Popes kultūras nams un Popes sporta klubs. Pasākumu organizēja Agris Bileskalns.