< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Piltenē aizvadīti pirmie Ventspils novada svētki

Piltenē aizvadīti pirmie Ventspils novada svētki

2022-09-04, 18.13

Pirmie Ventspils novada svētki ir sagaidīti. Tos svinējām, cits citu cienājot ar gardiem ēdieniem, ieklausoties dažādu stilu mūzikā, iegādājoties dažādus kārumus un arī kaut ko dūšas piesiešanai.

Bija padomāts arī par saturīgu brīvā laika pavadīšanu radošajās darbnīcās, kas bija iekārtotas gan bērniem, gan pieaugušajiem, varēja atbildēt uz jautājumiem, kas bija saistīti ar objektiem Ventspils novadā. Cilvēki viens otram uzsmaidīja un ļāvās arī neparastiem pārbaudījumiem, piemēram, dziedināšanai ar gliemežiem.

Pasākuma noslēgumā Piltenes estrādē sirsnīgi izskanēja amatiermākslas kolektīvu koncerts, izdziedot, izdejojot un izspēlējot dziesmas no senatnes līdz mūsdienām. Paldies visiem svētku organizatoriem, dalībniekiem un apmeklētājiem!

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm