< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Zlēceniekiem savs kalendārs

Ventspils novada pašvaldības projekta konkursa “Jaunietis darbībā-2021” ietvaros Zlēku pagasta pārvalde īsteno projektu “Zlēku pagasts – jauniešu acīm”.

Drukāti kalendāri, ko pielikt pie sienas vai novietot uz galda, savu nozīmi nav zaudējuši mūsdienu digitālajā laikmetā – joprojām tie atrodami katrā mājoklī. Šogad tiks veidots Zlēku kalendārs, kura izveides procesā piedalījušies tieši jaunieši. Tas būs izglītojošs projekts, kura ietvaros jaunieši apgūs prasmes dizaina veidošanā, attīstīs komunikācijas prasmes ar iedzīvotājiem, veicinās savas prasmes domāt radoši, sekmēs pilsonisko piederību pagastam. Jaunieši, kas vēlas aktīvi līdzdarboties visos kalendāra tapšanas procesos, aicināti līdz 15. jūnijam pieteikties Dienas centrā vai pagasta pārvaldē. Projekta vadītāja Inita Vekmane stāsta, ka vasaras brīvlaikā, ņemot vērā tā brīža izsludinātos pulcēšanās noteikumus, tiks veidotas nodarbības, lai kopīgi sasniegtu mērķi – izveidotu Zlēku kalendāru. Kalendāra organizēšanas darbos plānots iesaistīt līdz 10 jauniešiem, bet būt par kalendāra līdzautoriem ir iespēja ikvienam līdz 31. jūlijam iesūtot uz e-pastu: [email protected] savu radošo darbu – zīmējumu, fotogrāfiju, dzejoli vai īsu stāstu par dabu, kultūru, vēsturi, ēkām, cilvēkiem vai notikumiem, kas saistās ar pagastu.

Aicinām zlēceniekus aktīvi iesaistīties, lai projekta gala iznākums radītu gandarījuma un lepnuma sajūtu ikvienam, visiem kopā veidojot savam pagastam paliekošu vērtību – 2022. gada kalendāru.