< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Zlēku pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās

No 2019. gada 4. novembra Ventspils novada Zlēku pagasta Zlēku pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās “Pūcītes” otrajā stāvā, kur atrodas arī Zlēku pagasta pārvalde. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās atrašanās vietas, un pasta pakalpojumu saņemšanu būs iespējams ērti apvienot ar citu iestāžu apmeklējumu. Mainīsies arī nodaļas darbalaiks.

Līdzšinējās Zlēku pasta nodaļas telpas “Bitenieki” gan klientu, gan darbinieku vērtējumā uzskatāmas par neapmierinošām pilnvērtīgai un komfortablai pasta pakalpojumu saņemšanai un sniegšanai. Tāpēc pieņemts lēmums par telpu maiņu, no 4. novembra uzsākot darbu turpat netālu esošajā adresē “Pūcītes”. Jaunās telpas ir ērtas un izremontētas, un tajās plānoti klientiem pieejami atvērtā tipa preses izdevumu un citu preču stendi, ļaujot pārskatāmi izvēlēties nepieciešamo pirkumu.

Zlēku pasta nodaļa jaunajā adresē “Pūcītes” klientus sāks apkalpot 4. novembrī plkst. 8, bet iepriekšējā darba dienā, 1. novembrī, nodaļa līdzšinējās telpās “Bitenieki” strādās no plkst. 7.30 līdz 9.30.

Zlēku pasta nodaļas darbalaiks jaunajā adresē mainīsies – turpmāk pasta nodaļa strādās pirmdienās no plkst. 8–11 un otrdienās–piektdienās no plkst.8–11 un no plkst.12–13.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi realizē klientu apkalpošanas uzlabošanas projektus pasta nodaļās, bieži sadarbojoties arī ar vietējām pašvaldībām un nodrošinot nodaļu telpu atjaunošanu gan klientiem, gan darbiniekiem draudzīgākas vides veidošanā.