< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Projektā “Jaunietis darbībā 2019” pilnveidos dažādas prasmes

Projektu konkursā “Jaunietis darbībā 2019” saņemti astoņi pieteikumi, finansējums piešķirts sešiem, kopēja summa – 2019,01 eiro.
Popes pamatskola, izmantojot 351,36 eiro, organizēs “Mazo vīru skolu”, Zlēku pagasta pārvaldei atvēlēti 399,05 eiro projekta “Šujam paši” īstenošanai, biedrība Ugāles attīstība saņēmusi 399,60 eiro projekta “Grafiskais dizaineris – mana iespējama profesija” realizēšanai. Biedrībai “Sporta klubs Ugāle” piešķirti 400 eiro pārgājiena organizēšanai pa Rubeņa bataljona kauju ceļu, savukārt A. Svara zemnieku saimniecība “Akmeņlauki” saņēma 150 eiro projekta “Zvaigžņu pilnas debesis” īstenošanai, bet Stiklu internātpamatskola 319 eiro izmantos projekta “Sadarboties un līdzdarboties Stiklos” realizēšanai.